Rakousko
Věděli jste že Rakousko...

… je domovem světoznámých bonbónů PEZ? Nebo že se na jeho území nachází nejkratší metro na světě se čtyřmi stanicemi, dlouhé pouhých 1280 metrů. Podívejte se do letního Rakouska

Egypt

Egypt už dávno není pouze zemí, kam se jezdí za pyramidami, záhadami historie, či si pouze lehnout na vyhřátou pláž. Z pohledu současného turisty už je Egypt státem, který nabízí naprostý komfort ve všech oblastech, které může perfektní dovolená mít, jako například i sportovní vyžití v oblastech bájného Nilu, unikátní severoafrickou přírodu a pochopitelně maximální připravenost na každoroční příliv turistů, kteří se stali jedním z hlavních příjmů Egypta.

Co se týče charakteristických rysů, kterými se Egypt proslavil, a které se vybaví ve spojení s tímto v mnoha ohledech záhadným státem každému, budou mezi nimi hlavně horké počasí, památky po starověkých civilizacích, se kterými se může měřit jen pár míst na světě, a samozřejmě Sahara jako největší poušť světa a Nil jako nejdelší řeka. Samotná bohatá historie, která výrazně určuje atmosféru současného Egypta, se píše od prapočátků vlastní lidské civilizace a podle mnoha bádání je Egypt vůbec jedním z prvních ucelených států. Navíc vždy dával najevo svou velikost a unikátnost, a tak byly právě na počest mnoha vládců a významných osobností postaveny stavby, které nemají ve světovém měřítku konkurenci – Memnonovy kolosy, Údolí králů, pyramidy se svou strážkyní Sfingou, chrámy v deltě Nilu a další.

Dnes je navíc dovolená v Egyptě o to snazší, že se již pravidelně objevuje v nabídkách drtivé většiny cestovních kanceláří a to především v tzv. zájezdech last minute, kterým tradičně dominuje. Za velmi příjemnou cenu se tak můžete podívat do oblastí, kterými se procházeli bájní faraónové a jejíž některá tajemství zůstávají stále skryta. V podstatě se stačí připravit na cestu, otevřít nabídku last minute u jakékoliv CK a jet. Ať už je vaším snem turisticky bohatá dovolená, nebo jestli chcete pouze ležet u moře a maximálně relaxovat, Egypt nabízí vše. Každý si zde jednoduše najde přesně to, co mu vyhovuje.

Copyright © 2018 Last Minute Zájezdy | Mapa stránek | Zásady ochrany osobních údajů
Je léto a vám se nechce k moři? Což se takhle podívat do letních rakouských Alp a vydat se na dovolenou do Rakouska? Nebo naopak v zimě sjíždět ty nejlepší alpské sjezdovky? Což takhle lyžování v Rakousku a nebo trochu exotičtější lyžování ve Francii?