Rakousko
Věděli jste že Rakousko...

… nabízí přes 22 000 kilometrů skvěle upravených alpských sjezdovek na které se dostanete 3500 lanovkami a vleky? Nebo že v Rakousku najdete 8 ledovcových areálů? Do Rakouskaaaaa

Dovolená s karavanem

Přichází čas prázdnin, výletů a zasloužených dovolených. Jenže s létem vyvstává problém kam a hlavně jak na dovolenou. Hotely a penziony jsou nákladné a ještě k tomu se musíte vracet včas, protože by se mohlo klidně stát, že vás nikdo do hotelu v brzkých ranních hodinách nepustil, kromě toho stojí pořád na tom samém místě a i ten nejkrásnější výhled z okna, se po čtrnácti dnech prostě okouká. Naproti tomu stan, je zase nepohodlný. Velice často se stává, že místo toho, abyste se večer vyspinkali pěkně do růžova, klepete se celou noc zimou, nebo vás ruší příliš hluční „sousedé“, protože stan nemá žádnou zvukotěsnou bariéru. Zkuste zkombinovat obojí a vydejte se na cesty v karavanu. Pokud budete hledat pronájem karavanů, jděte na www.kravanyslovacko.cz

Proč cestovat v karavanu?

Proč byste měli cestovat na dovolenou právě v karavanu? Protože karavan je kombinací dobrodružného stanování a komfortu, který nabízejí standartní hotely nebo penziony. Každý člen rodiny si přijde na své. Děti si užijí dobrodružství a vy se přitom nemusíte vzdávat pohodlí, na které jste zvyklí. Karavan je mobilní stejně jako stan, ale neruší vás ani hlasití sousedi, ani chlad a nabízí komfort, který je běžný pro hotelové pokoje. Je to tedy naprosto ideální kombinace pro rodinné cestování.

Nemusíte si karavan hned kupovat. Můžete si jej půjčit.

Nemusíte být hned majitelem karavanu nebo obytného přívěsu, abyste si mohli užívat jeho výhod pro vaše cestování. Můžete využít služeb půjčoven karavanů a přívěsů, kde je možnost si půjčit karavany i přívěsy, které jsou už připravené pro cestování a vy se tak nemusíte o nic starat. Podmínkou je pouze řidičský průkaz skupiny B+E. Půjčovna obytných přívěsů a karavanů, má mnoho výhod. Za prvé, se nemusíte vůbec starat o technický stav karavanu, protože zvolíte-li si dobrou půjčovnu, je jejím standardem mít své karavany a obytné přívěsy v dobrém stavu. Za druhé, se nemusíte trápit tím, kam karavan na konci sezóny zaparkovat. Prostě ho po dovolené jednoduše vrátíte zpět do půjčovny a konečně za třetí se vám půjčovna karavanů vyplatí v okamžiku, kdy byste si chtěli třeba jednou pořídit váš vlastní karavan, ale váháte, jelikož si nejste zcela jistí, zda by vás tento způsob cestování bavil.

Prožít dovolenou v karavanu je zážitek, na který se nezapomíná, protože můžete každé ráno vstávat na jiném místě, ale zároveň s tím si užívat luxusního ubytování, na které jste zvyklí z domova. Prostě je to hotel na kolečkách, který vám umožní být pány svého času.