Bulharsko
Věděli jste že Bulharsko...

… je největším světovým producentem růžového oleje, bez kterého se neobejde žádný kvalitní parfém? Růžový olej je dražší než zlato. Nebo že má Bulharsko dlouhou tradici výroby vína? Ochutnejte

Francie

Prohlížíte letní zájezdy v zimě, proto je pravděpodobné, že se většina ze zobrazených last minute zájezdů bude konat v zimě!

Francie je sice zemí, kam se většina turistů vydává pouze za několikadenním poznáním a to především Paříže, což je škoda. Jedinou výjimkou, kterou si milovníci pohodové letní dovolené užijí, je tzv. Azurové pobřeží na jihu země. Cannes, Nice, ale i slavné St. Tropez jsou místy, která vyhledávají především bohatí turisté, ale i v případě, že chcete ušetřit, si zde můžete malý apartmán na romantickém pobřeží najít.

Nejnavštěvovanějším místem ale pochopitelně stále zůstává monumentální Paříž. Velké gotické katedrály v čele s Notre Dame, Eifelova věž, Louvre, Versailles a další místa mají takový zvuk, že je jen málokdo v celé západní Evropě ještě nenavštívil. Ohromným lákadlem také pochopitelně zůstává víno, kterým se Francie proslavila. Bordeaux, Bergerac, Dijon, Champagne a další jsou lokalitami vinných sklípků a téměř nekonečných vinohradů, které si každý, koho francouzské víno uchvátilo, zamiluje.

Nejzajímavější last minute

Poznámka: Nejzajímavější last minute se zobrazují podle aktuálního období (léto nebo zima).

Rezidence Pra Sainte Marie

Lokalita: Risoul / Vars
Doprava: Vlastní
Termín: 29.1.-5.2.2022
Cena: 11720 Kč
Strava: Bez stravy

Odalys Prestige Residence Edenarc

Lokalita: Les Arcs (Paradiski)
Doprava: Vlastní
Termín: 19.3.-26.3.2022
Cena: 24000 Kč
Strava: Bez stravy

Residence L'ecrin Des Neiges (Vars)

Lokalita: Risoul / Vars
Doprava: Vlastní
Termín: 9.4.-16.4.2022
Cena: 11280 Kč
Strava: Bez stravy

FRANCOUZSKÁ RIVIÉRA

Lokalita:
Doprava: Autobus
Termín: 2.7.-8.7.2022
Cena: 10571 Kč
Strava: Snídaně

ŠPANĚLSKO A FRANCOUZSKÁ RIVIÉRA

Lokalita:
Doprava: Autobus
Termín: 2.9.-11.9.2022
Cena: 13791 Kč
Strava: Polopenze
Copyright © 2021 Last Minute Zájezdy | Mapa stránek | Zásady ochrany osobních údajů
Je léto a vám se nechce k moři? Což se takhle podívat do letních rakouských Alp a vydat se na dovolenou do Rakouska? Nebo naopak v zimě sjíždět ty nejlepší alpské sjezdovky? Což takhle lyžování v Rakousku a nebo trochu exotičtější lyžování ve Francii?